Sekret tworzenia idealnego pudełka inBOOX

Każde pudełko inBOOX to wyjątkowy i oryginalny produkt. Żeby go stworzyć trzeba sporo czasu, wysiłku i pracy. Ale efekt i rezultat jest tego warty.

Celowo zrezygnowaliśmy z gotowych rozwiązań, robiąc akcent na rzemieślnictwie i oryginalności. Z tego samego powodu nie drukujemy i nie produkujemy dużych nakładów, a także nie powtarzamy pudełek z poprzednich miesięcy, koncentrując się na unikatowości i wyjątkowości.

W tym artykule zdradzamy tajemnice – opisujemy cztery etapy prac i przygotowań, dzięki którym wszystkie pudełka inBOOX są wyjątkowe i oryginalne.


Etap pierwszy „Poszukiwanie idealnej Książki”
Przede wszystkim warto podkreślić, że zespół inBOOX codziennie sprawdza wiadomości oraz aktualności ze świata publicystyczno-wydawniczego. Śledzimy nowe tytuły, czytamy i analizujemy recenzje, sprawdzamy i porównujemy rankingi polskich i zagranicznych serwisów informacyjnych. Każdy członek naszego zespołu wybiera parę książek – kandydatów na tytuł Książka Miesiąca InBOOx. Więcej o wyborze publikacji do pudełek InBoox możesz przeczytać pod tym linkiem.


Etap drugi „Czytanie wybranych książek”
Zanim zapakujemy książkę do pudełka, czytamy wszystkie wybrane lektury, analizujemy, sprawdzamy, głosujemy, zatem ustalamy najlepszą. Na co przede wszystkim zwracamy uwagę? Główne kryteria wyboru to: nowość i przyjemność czytania, ciekawa fabuła, rotacja gatunków (w przygotowywanych przez nas pudełkach).


Etap trzeci „Ponowne czytanie i dobieranie prezentów”

Po podjęciu decyzji na temat Książki Miesiąca zabieramy się za ponowne przestudiowanie lektury. Tym razem skrupulatnie i precyzyjnie zbieramy wszystkie pomysły na prezenty oraz wymyślajmy kreatywne niespodzianki. Szukamy rozwiązań, które pomogą oddać cały klimat i atmosferę książki. Takie, które idealnie pasują do całej fabuły i gatunku. Ważnym punktem podczas wyboru prezentów jest także znalezienie oraz nawiązanie współpracy z solidnymi producentami dzieł i produktów rzemieślniczych (unikatowych oraz o wysokiej jakości).

 

Etap czwarty „Ręczne pakowanie designerskich pudełek InBoox”

Nie mniej odpowiedzialny oraz bardzo ekscytujący proces. Pakowanie dużej ilości prezentówktóre w przyszłości będą zachwycać i zaskakiwać, to dość żmudna praca fizyczna. Skłamiemy jednak jeśli powiemy, że nie lubimy ten etap lub lubimy go mniej niż inne. W procesie pakowania przeżywamy niesamowite uczucia i emocje, za każdym razem wyobrażając sobie reakcje i wrażenia naszych czytelników (m.in. podczas rozpakowania naszych niespodzianek).