Co miesiąc zespół inBOOX starannie dobiera książkową nowość – Książkę Miesiąca – wydawniczy bestseller (nie starszy niż 9 miesięcy od daty premiery).

Chcesz dowiedzieć się więcej o wyborze książki miesiąca? Kliknij tutaj

Następnie umieszczamy na jej stronach dedykowane naklejki „Czas na prezent” (łącznie jest ich co najmniej 5). Po przeczytaniu fragmentu publikacji oznaczonego naklejką, czytelnik ma otworzyć prezent z odpowiednim numerem (numer strony książki = numer prezentu).

Np. na stronie 39 znajduje się naklejka „Czas na prezent”. Po przeczytaniu ostatniego zdania tej kartki należy otworzyć prezent-niespodziankę z naklejką „strona 39”, ciesząc się przy tym całkowitym zanurzeniem w atmosferze utworu.

Dzięki takim niespodziankom czytelnik doświadcza książki, poznając ją wszystkimi zmysłami.

Każdy kto dostanie InBoox znajdzie tam łącznie co najmniej 5 prezentów, idealnie dobranych i dopasowanych do fabuły Książki Miesiąca. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każde pudełko było oryginalne, wybrany tytuł – ciekawy, a dobrane do niego prezenty – wyjątkowe i niebanalne. Być może skosztujesz pysznych słodyczy, którymi częstowali się bohaterzy książki. A może napijesz się ulubionej herbaty głównego bohatera albo dostaniesz w prezencie takie same skarpetki, jakie on dostał.

Takie i wiele innych niespodzianek czekają na Ciebie w naszym InBoox!

KUPIĆ PUDEŁKO INBOOX

Ważne informacje. Proszę zwrócić uwagę!

✖ Co miesiąc tworzymy nowe i oryginalne pudełko InBOOX. Książka Miesiąca, dobrane do niej prezenty, design zawartości oraz nakład NIE powtarzają się.

✖ Wszystkie upominki są idealnie i pomysłowo dopasowane do atmosfery i fabuły czytanego utworu, jednak nie zawsze należy je interpretować jednoznacznie. Np. „czekołada” może oznaczać zarówno pyszny napój czy tabliczkę czekolady, jak i czekoladową świecę zapachową, mydło zapachowe, brelok do kluczy albo też zawieszkę w formie tabliczki czekolady.

Życzymy miłej lektury!