Wydanie Specjalne

W ciągu ostatnich kilku miesięcy zespół inBOOX aktywnie i precyzyjnie czytał, słuchał, analizował i zastanawiał się. Naszym głównym celem, jak wiecie, jest dostarczenie nowości wydawniczych miłośnikom czytania. Wobec powyższego nie pakujemy do pudełek książek starszych niż 9 miesięcy od dnia premiery w Polsce. Robimy tak m.in. dlatego, że chcemy zadowolić jak największą liczbę naszych Klientów.

Przykro bowiem dowiadywać się, że ktoś czekał z niecierpliwością na nowe wydanie inBOOX, jednak finalnie go nie kupił, bo zapowiadaną książkę-niespodziankę przeczytał już wcześniej. Oczywiście, nie możemy całkowicie eliminować takich przypadków (czytacie bardzo dużo i czasami nie możemy za Wami nadążyć ???? ). Chcemy jednak ograniczyć ilość takich sytuacji do minimum.

Z drugiej strony jest nam bardzo przykro, bo ze względu na powyższe ograniczenie nie możemy cieszyć Was lekturami, które są starsze niż 9 miesięcy od dnia światowej premiery.
Szukaliśmy rozwiązania i zdecydowaliśmy się na kompromis. Po prostu nie mogliśmy się powstrzymać przed rozszerzeniem projektu inBOOX. Dzięki Wam i Waszemu wsparciu jesteśmy gotowi pracować jeszcze więcej. Teraz, oprócz „pudełek miesiąca”, nasz zespół oferuje „wydania specjalne”, w których znajdują się popularne i znane książki. Nie będziemy trzymać w tajemnicy imienia i nazwiska autora książki, według której jest przygotowane pudełko „wydania specjalnego”.

Gwarantujemy, że do tej serii będziemy dobierać tylko wyjątkowo ciekawe i bardzo popularne publikacje – perełki światowego rynku. Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie będziecie mogli zanurzyć się w świat swoich ulubionych opowieści literackich oraz uzupełnić kolekcję książek o dzieło, które od dawna planowaliście przeczytać.