Drogi Czytelniku,

stanowczo zalecamy nie psuć sobie przygody i wrażeń, otwierając zawartość pudełka PRZED przeczytaniem poszczególnych rozdziałów książki. Nasze niespodzianki są szczególnie wyjątkowe właśnie dlatego, że doskonale uzupełniają fabułę i atmosferę lektury, wzbogacając Twoje emocje i wrażenia.

Książka, na podstawie której zapakowane poszczególne pudełko (nie starsza niż 6 miesięcy od daty jej światowej premiery) jest również zaszyfrowana i utajniona. W opisie jednak staramy się maksymalnie „podpowiedzieć” i wyświetlić jej fabułę i zawartość, żeby m.in. uniknąć kupowania INBOOX przez tych osób, którzy już ją przeczytali.

Jesteśmy przekonani, że nasze pudełko przyniesie Ci (lub komuś, kto otrzyma go od Ciebie w prezencie) bardzo pozytywne emocje, sporą dawkę niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Gwarantujemy odpowiedzialne i rzetelne podejście do wyboru i przygotowania każdego prezentu-niespodzianki.

Tym, kto dopiero dołączył do naszej społeczności i poznaje inBOOX, polecamy odwiedzenie zakładki „O nas” oraz zapoznanie się z zawartością naszych pudełek-niespodzianek z poprzednich miesięcy (po zakończeniu sprzedaży inBoox’a w ciągu miesiąca ogłaszamy jego zawartość ).